Gündem

Kışlık Çalışmaları

  • 10.12.2018
  • Etkinlik

İstanbul’da yetim, mülteci, ihtiyaç sahibi 108 çocuğumuz desteklerinizle kışlık kıyafetlerine kavuştu.

1 ve 8 Aralık’ta düzenlediğimiz kıyafet alım etkinliklerimizde yetim, mülteci ve ihtiyaç sahibi çocuklarımızla gönüllülerimiz giyim mağazasında buluştu. Çocuklar, gönüllülerin refakatinde mağazada kışlık ihtiyaçlarını kendi zevklerine göre seçerek aldılar, heyecanlarını gönüllü abla ve abileri ile paylaştılar. Alışverişe eski ve ince hırkalarıyla ve yazlık ayakkabılarıyla gelen çocuklarımızı, sıcacık tutan montlarını ve botlarını giydirmenin mutluluğuyla evlerine yolcu ettik.

Bağışlarıyla bize destek olan bağışçılarımıza ve çocuklarla beraber kıyafet seçerek onların yanında olan tüm gönüllülerimize teşekkür ederiz!

Kışlık kıyafet yardımlarımıza halkının %86’sı yoksullukla mücadele eden Kudüs’te devam ediyoruz. Ekonomik, siyasi ve sosyal baskı altında yaşayan Kudüslü yetim ve ihtiyaç sahibi çocuklar da soğuk kış günlerinde sıcacık kıyafetlere kavuşmak için sizlerden gelecek yardımları bekliyor. 

Kampanyamıza destek olmak isterseniz, 250 TL bağışla bir çocuğun kıyafet bedelini karşılayabilir ya da ya da dilediğiniz miktarla bu iyiliğe ortak olabilirsiniz. Dernek hesap numaralarına havale/EFT yapabilir, kredi kartınız ile online bağış yapabilir veya cep telefonlarınızdan YARDIM yazıp 4589’a SMS göndererek 5 TL bağışta bulunabilirsiniz.