Gündem

İyilik Stantları

  • 10.11.2018
  • etkinlik

2011 yılında kitap ayracı projesiyle başlayan; bugüne kadar Malavi, Patani ve Bangladeş’te yetimhane ve okul yapılmasına vesile olan İyilik Heybesi bu kez Arakan’da çocuklara umut oluyor. İyilik Heybesi ürünleri vesilesi ile yapılan bağışlarla Arakan mülteci kamplarında İyilikhane Çocuk Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi kuruluyor.

Bu amaçla üniversiteli gönüllü arkadaşlarımızın gayretleriyle çeşitli üniversitelerde ve etkinliklerde İyilik Heybesi stantları açılmaya devam ediyor. Ankara ve İstanbul Tabi Tasarım Pazarları’nda ve Atatürk Üniversitesi Sosyoloji Kulübü’nün düzenlemiş olduğu stantlarda gönüllülerimiz aracılığıyla İyilik Heybesi ürünlerimiz yer aldı. Gönüllü ve bağışçılarımız, hem defter, kitap ayracı, kupa gibi ürünlere sahip olurken hem de çocukların gülümsemelerine vesile olacak projelere bağış yapmış oldu.

İyilik Heybesi ürünlerini kendiniz ve sevdikleriniz için temin ederek ya da ürünlerin daha fazla hayırsevere ulaşması için stant açarak çocuklara umut olmak isterseniz 0212 807 07 09 numaralı telefondan derneğimizle iletişime geçebilir veya mail atabilirsiniz.

İyilik Heybesindeki ürünlerimizi daha yakından incelemek için: https://www.iyilikhane.org.tr/iyilik-heybesi.asp