Yetim Sponsorluk Halkalarına Dahil Ol

Yetim Sponsorluk Sistemi ile bir yetimin barınma, eğitim, sağlık, giyim ve gıda ihtiyaçlarına ayda 100 lira ile destek olabiliyorsunuz. Bununla birlikte yetim sponsorluk halkalarımız vesilesiyle 100 TL’nin tamamı yerine gücünüz yettiği kadarınca bağış yaparak da bir yetimin elinden tutabilirsiniz.

Halka sistemimiz ile ayda 100 TL’nin altında (10, 20, 30 veya 50 TL ile) bağış yapmak isteyen hayırseverler, organize ettiğimiz bir halkaya dahil olarak birkaç kişi ile birlikte bir yetime sponsor olabiliyorlar. Mesela ayda Ayşe 10 TL, Ömer 20 TL, Hatice 20 TL, Osman 50 TL verirse bir halka tamamlanmış oluyor.

Sponsorluk süresinde tercih edilen süre 1 yıldır. Ancak dilerseniz 6 ay, 3 ay veya 1 ay süreliğine (tek seferlik) de bir yetime destek olabilirsiniz. Yapacağınız bağışın miktarına ve süresine göre sponsorluk halkalarımıza dahil edilecek ve halkanızın sponsor olduğu yetimin fotoğrafını ve bilgilerini e-posta yoluyla alabileceksiniz.

3 Yetim Afrika kız1 Yetim Afrika erkek2 Yetim TR kız3 Yetim Ortadoğu erkek

Siz de sponsorunu bekleyen kardeşlerimizden birine destek olmak isterseniz, formu doldurup Online Bağış’tan ilk ay bağışınızı aktarabilirsiniz.

Yetim Sponsorluk Halkaları Başvuru Formu