Gündem

Bayramlık Etkinliği

  • 21.05.2018
  • Etkinlik

2017 Ramazan ayında bağışlarınızla 1326 yetim ve ihtiyaç sahibi çocuk bayramlıklarıyla güzel bir bayram geçirdi, kumanyalarla sofraları şenlendi. Bu Ramazanda da zekat, fitre ve sadakalarınızla çocukların yüzünü hep birlikte güldürüyoruz.

20 Mayıs Pazar günü ve 2 Haziran Cumartesi günlerinde gerçekleştirdiğimiz iki bayramlık etkinliğmizde 406 çocuk, bayramlıklarına erkenden kavuştu. Şenlik havasında gerçekleşen etkinliğimizin sonunda kumanyalarını ve küçük hediyelerini de alarak evlerine sevinçle döndüler. Çalışmalarımızda maddi-manevi katkılarını sunan tüm hayırseverlere teşekkür ederiz.

2. Bayramlık etkinliğimiz 2 Haziran Cumartesi günü. Ramazan boyunca desteklerinizle düzenlenecek bayramlık etkinliklerimizde yüzlerce çocuğumuz ile gönüllülerimizi kıyafet mağazalarında bir araya getirmeye devam edeceğiz. Sizler de etkinliklerde görev almak için gönüllü olabilir, 02128070709 telefon numarası ile derneğimizle irtibata geçebilir, daha nice çocuğun mutluluğuna ortak olmak için zekat, fitre ve sadaka bağışlarınızla katkıda bulunabilirsiniz.

Bayramlık bedeli: 100 TL | Kumanya bedeli 80 TL

BAYRAMLIK yazıp 4589’a SMS ile 5 TL bağışlayabilirsiniz

Online Bağış için tıklayınız.
Hesap numaraları için tıklayınız.