Gündem

Kurban 2021

  • 13.07.2021
  • Haber

Çocuklar Bayramlıklarını Bekliyor!

Tüm çocukların hayalidir bayram sabahını yepyeni bayramlıklarıyla, neşe içinde karşılamak. Siz de zekât ve sadakalarınızla bir bayramlık kıyafet hediye ederek, yetim ve ihtiyaç sahibi çocukları sevindirebilirsiniz.

Desteklerinizle her yıl Ramazan ve Kurban Bayramı’nda yetim ve ihtiyaç sahibi çocukların yaşadıkları hanelere bayramlık kıyafet, bayram hediyesi, gıda kartı ve nakit yardım ulaştırıyoruz. Çocuklar, kıyafet alım etkinlikleri ile bayramlıklarını kendileri seçip beğenerek yüzlerindeki kocaman gülümsemeyle evlerinin yolunu tutuyorlar. Kurban Bayramı vesile ile çocukların yüzlerinde tebessüme, hanelerinde sevince ortak olabilmek için katkılarınızı bekliyoruz.

Kurban Bayramı Faaliyetlerimiz

Bir yılı aşkın süredir içerisinde bulunduğumuz Koronavirüs salgını sebebiyle, İstanbul'da pek çok çocuğumuzun ebeveyni çalıştığı günlük işlerinden çıkarıldı. Bu nedenle temel ihtiyaçlarını dahi karşılayabilmek için gelirleri kalmadı. Evlerdeki fatura, kira vb. ihtiyaçlara binaen desteklerinizle nakdi yardımlarınızı ulaştırıyoruz, market alışverişlerinde kullanabilecekleri gıda kartları ile sofralarına misafir oluyoruz. Bayramlık kıyafetlerle çocukların bayram coşkusuna, pandemi nedeniyle uzun zamandır olumsuz fiziki koşullara sahip evlerde yaşayan çocuklarımıza, evlerinde hem bayram coşkusunu hissetmeleri hem de keyifli vakit geçirebilmeleri için namaz setleri, oyuncaklar/kutu oyunları ve şekerlemelerden oluşan bayram hediyeleri dağıtıyoruz.

Bayramlık 250 TL | Gıda kartı 125 TL | Bayram Hediyesi 60 TL

Haydi, siz de zekât ve sadaka bağışlarınızla dilediğiniz miktarda katkıyla yetim ve ihtiyaç sahibi çocukları sevindirin!
İyiliğiniz çocukların bayramı olsun!

Nasıl Destek Olabilirsiniz?

- Kurban faaliyetlerinde gönüllü olabilirsiniz.
- Kredi kartınızla online bağış sayfasından bağış yapabilirsiniz.
- Havale/ EFT ile banka hesaplarımıza bağışınızı ulaştırabilirsiniz.
- Sosyal medya hesaplarınızda ve çevrenizde çalışmalarımızı paylaşarak daha çok hayırsevere ulaşmamıza yardımcı olabilir, nice çocuğun mutluluğuna vesile olabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi, soru görüş ve önerileriniz için [email protected] e-posta adresinden veya sosyal medya hesaplarımızdan iletişime geçebilirsiniz.